Bizi Tanıyın

Era Çevre Teknolojileri

Era Çevre Teknolojileri A.Ş., gelişen teknoloji ve hızla artan endüstrileşmeyle beraber birçok çevresel problemin baş göstermesi sonucu, bu problemlere doğru çözümler bulmak amacıyla uygun teknolojiyi sunmak hedefiyle 1999 yılında kurulmuştur.

Bu tarihten itibaren, yaptığı araştırmalar, geliştirdiği projeler ve kurduğu tesisler ile çevre ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak hareket etmiş ve bu alanda lider olmayı hedeflemiştir.

Bu kapsamda, 2003 yılında ‘Tıbbi Atıkların Sterilizasyonu ve Alternatif Sistemler’ konusunda AR-GE çalışmalarına başlamış olan firmamız, bu alanda çalışan birçok uluslararası firmayla görüşmüş, farklı teknolojileri karşılaştırmıştır. 

Yapılan Ar-Ge çalışmaları, belediyelere yönelik çalışmalar, ilgili bakanlıkla yapılan görüşmeler ve  alternatif proseslerin yerinde görülmesi ve incelenmesi sonucu önemli bir bilgi birikimine sahip olunmuştur.

Şirket, bütün bu yapılan çalışmalar sonucunda dünyanın 24 ülkesinde ve Amerika kıtasında faaliyet gösteren ve endüstriyel anlamda dünyanın en büyük otoklav sterilizasyon sistemi üreten firmasıyla iş birliği yaparak otoklavla sterilizasyon teknolojisini Türkiye’ye getirmiştir.

ERA, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile üretken, verimli ve yönlendirici çalışmalar yaparak Türkiye’de ve uluslararası platformda çevre sorunlarına çözüm getiren yeni ve saygın projelerde yer almak ilkesi ile hareket etmektedir.


Misyonumuz

Atık Yönetim Sistemleri ve Çevre Teknolojileri alanında yaptığı hizmetleri ve projeleri öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla insanlığın hizmetine sunmak ve çevreye değer katacak sürdürülebilir çözümler üreterek refahın artmasına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlık ile üretken, verimli, yönlendirici çalışmalar yaparak Türkiye’de ve uluslararası platformda saygın, tercih edilen ve kendi alanında lider olmak.


Kalite Belgelerimiz

ERA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ; saygınlığını ve yapmış olduğu çalışmalarındaki kalitesi ile güvenilirliğini almış olduğu belgeler ile de tescillemiştir. Kalitemizden ödün vermeden devam ediyoruz.